Jak zorganizować transport jachtu?

Transport jachtu powinien być przede wszystkim przeprowadzony w sposób profesjonalny, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Konieczny jest więc profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowany kierowca posiadający duże doświadczenie. To wszystko zapewnia firma logistyczna TSL Nordic. Zespół z tego przedsiębiorstwa zorganizuje cały proces sprawnie i bez większych komplikacji. Do transportu używane są specjalne naczepy, posiadające specjalne mocowania oraz zabezpieczenie do bezpiecznego przewozu jachtów.

Ile kosztuje transport jachtu?

To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu klientów, dla których liczy się bezpieczeństwo oraz profesjonalizm w transporcie jachtów. Cena transportu łodzi jest bardzo korzystna i niezwykle atrakcyjna cenowo, co z pewnością zadowoli niejedną osobę. Nawet za przewóz międzynarodowy klient zapłaci mniej niż w innych, konkurencyjnych firmach. Ponadto w cenie klient otrzymuje wsparcie doświadczonego kierowcy oraz nawigatora, który posiada bardzo duża wiedzę na temat poruszania się po drogach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Bardzo długo szukałem profesjonalnej firmy logistycznej, która przewiozła by moj jacht aż do Francji. Postanowiłem zaufac firmie TSL Nordic. Decyzaj ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Całość przebiegła niezwykle sprawnie, a jacht dojechal nieuszkodzony.

Krzysztof

Na ostatnie wakacje postanowilismy z mężem wybrać się w rejs naszym jachtem. problem pojawił się jednak kiedy miało dojsc do jego przewiezaiena. Całe szczęście firma TSL Nordic zadbał, aby wszystko poszło sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Polecam!

Magda

Ostatnio postanowiłem sprzedać yacht kupcowi z Niemiec. Szukałem jednak sposobu aby sprawnie i szybko go przetransportowac. W tym celu zwróciłem się o pomoc do firmy TSL. Spotkalem się tutaj z bardzo dużym doświadczeniem oraz fachową pomocą.. rekomenduję serdecznie!!

Wojciech

Firma TSL Nordic to z pewnoscia jedna z najlepszych firm logistycznych, jakie można znaleźć w Polsce. Oferują profesjonalna pomoc podczas transportow ponadgabarytowych, w tym również jachtow. Jest to profesjonalna firma dysponująca doswiadczoną kadrą.

Monika